اخبار کوتاهآرشیو
پربازدیدترین اخبار
کد خبر : 18816تاریخ ثبت : 1398/7/14 09:50:32

جهاد اسلامی : قدس پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند

جنبش جهاد اسلامی در سالگرد تاسیس خود با بیان اینکه قدس پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند، بر ادامه مقاومت برای آزادسازی سرزمین فلسطین از چنگال اشغالگران تاکید کرد.

گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد ما همچنان سوپاپ اطمینان و عنصر مهمی در معادله رویارویی با دشمن خواهیم بود.

گردان‌های القدس تصریح کرد آزادسازی اسیران از زندان‌های اشغالگران در صدر اولویت‌های ما قرار دارد.

این در حالی  است که شهروندان فلسطینی به سمت میدان فلسطین در مرکز غزه سرازیر شده‌اند تا در مراسم سی و دومین سالگرد تشکیل جهاد اسلامی شرکت کنند.

اظهارات دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی به مناسبت سی و دومین سالگرد تاسیس این جنبش به روح شهید فتحی الشقاقی بنیانگذار و دبیرکل شهید جهاد اسلامی درود فرستاد و با اشاره به نبرد شجاعانه اسیران دربند رژیم صهیونیستی بر ادامه تلاش برای آزادی آنها تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد ما هرگز اسیران را تنها نخواهیم گذاشت و دشمن باید بداند که هرگونه آسیبب رساندن به جان آنها به مثابه اعلان جنگ علیه ملت فلسطین است.

النخاله افزود به شیخ خضر عدنان که حتی یک روز هم در دفاع از اسیران آرام و قرار نداشته درود می‌فرستم.

وی درباره جنبش جهاد اسلامی گفت این جنبش جهاد است که همانند هر سال با مردانش به خیابان‌ها می‌آید تا بر اصولی که بر پایه آن شکل گرفته، و ثبات مواضع خود تاکید کند.

النخاله تصریح کرد جهاد اسلامی ایمان دارد که ملت ما، پایه و اساس مقاومت و روشن کننده شراره انقلاب در طول تاریخ طولانی‌اش است.

وی در ادامه گفت کرانه باختری با مردان و فرزندانش در رویارویی با نظامیان و شهرک‌نشینان رژیم اشغالگر قرار دارد و همچنان پرچم مقاومت در آنجا برافراشته خواهد بود.

النخاله افزود جنبش جهاد اسلامی با رزمندگان قهرمانش در سرایاالقدس(گردان‌های القدس) هر روز افتخار جدیدی را رقم می‌زند.

دبیرکل جهاد اسلامی خاطر نشان کرد دشمن فقط می‌خواهد ما را شکست دهد و فقط به دنبال غصب سرزمین ما است، در برابرما فرصت داریم که هر روز بهتر از دیروز باشیم.

وی ادامه داد ما ابتکاری ارائه کرده‌ایم که اجماع بالایی درباره آن وجود دارد، باید در راه اجرای آن به پیش برویم و باید تجربه کنیم که می‌توانیم بین خودمان صلح برقرار کنیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی خاطرنشان کرد ملت‌های تحت اشغال به خاطر آزادی خود دهه‌های طولانی مبارزه کردند و آزاد شدند، ما هم باید برای آزادی خود مبارزه کنیم.
انتهای پیام/تسنیم

کلمات کلیدی خبر :فلسطین^