اخبار کوتاهآرشیو
پربازدیدترین اخبار
کد خبر : 17697تاریخ ثبت : 1397/12/18 14:12:38

نبرد سنگین ارتش سوریه با تروریست‌ها در حومه جنوبی ادلب

ارتش سوریه، روز جمعه حملات شدیدی به مواضع گروه تروریستی «جبهه النصره» در حومه جنوبی ادلب صورت داد که در پی آن، شماری از تروریست‌ها کشته و یا زخمی شدند.

 تلویزیون «الاخباریه» سوریه اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه، روز گذشته حملات سنگینی به مواضع گروه تروریستی جبهه النصره در حومه جنوبی ادلب صورت دادند.

طبق این گزارش، یگان‌های ارتش مرکز تجمع تروریست‌های جبهه النصره را در «خان زیتون» و «کفر زیتا» هدف حملات توپخانه‌ای و موشکی قرار دادند  که در پی آن، شماری از تروریست‌ها کشته و یا زخمی شدند. این عملیات ارتش سوریه «پاسخی به تجاوزات تروریست‌ها بود».

همچنین یگان‌های ارتش لانه‌های عناصر مسلح النصره( شاخه القاعده، که در فهرست تروریست‌های سازمان ملل درج شده است) را در شهرک‌های «الدیر الشرقی»، «خان العسل» و «معر شمارین» در حومه جنوبی ادلب بمباران و تخریب کردند.
دمشق می‌گوید که گروه جبهه النصره و دیگر گروه‌های تروریستی وابسته به آن، که در حومه جنوبی ادلب و برخی شهرک‌ها در حومه شمالی حماه مستقر هستند، توافق آتش‌بس در منطقه «کاهش تنش» در استان ادلب را نقض می‌کنند و تجاوزات و حملاتی به مواضع ارتش و ایست‌های بازرسی و نیز روستاهای امن صورت می‌دهند.

انتهای پیام/تسنیم

کلمات کلیدی خبر :سوریه^