اخبار کوتاهآرشیو
کد خبر : 17464تاریخ ثبت : 1397/11/21 12:54:35
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:

فلسطین در طول ۴۰ سال گذشته مسأله مهمی برای ایران بوده است

رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: انقلاب اسلامی ایران در حالی که وارد چهلمین سال پیروزی خود می شود که جهان اسلام را با بسیاری از دستاوردهای مثبت وارد مرحله جدیدی کرده است.

 شیخ حمود، رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: انقلاب اسلامی ایران در حالی که وارد چهلمین سال پیروزی خود می شود که جهان اسلام را با بسیاری از دستاوردهای مثبت وارد مرحله جدیدی کرده است.

بر اساس این گزارش، شیخ حمود، رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت با ذکر نکته ای اظهارداشت: پیروزی این انقلاب با شعارهای معروف و شناخته شده اش از جمله نابودی رژیم صهیونیستی تأییدی است بر قانون خداوند که در قرآن کریم مورد تأکید قرار گرفته است.

شیخ حمود تصریح کرد: شعار مقابله با سیاست آمریکا در منطقه فقط منحصر به ایران نمی شود؛ ایرن ثابت کرد که سیاست آمریکا تقدیر غیر قابل برگشت نیست. بلکه این سیاست که قصد تخریب ایران را داشت، خود به شکست انجامید.

وی تأکید کرد: دعوت به وحدت اسلامی یک شعار اصلی و مهم است اما امت اسلامی به خاطر وابستگی بسیاری از دولت ها به آمریکا، به طور کامل آمادگی پذیرش آن را ندارد.

وی خاطرنشان کرد که ایران به شعارهای ۴۰ سال پیش خود از جمله فلسطین، پایبند مانده است. در حالی که خیلی ها شعار فلسطین و وحدت را سر داده اند اما خیلی زود از شعارهای خود برگشته اند.
انتهای پیام/مهر

کلمات کلیدی خبر :فلسطین^