اخبار کوتاهآرشیو
کد خبر : 15653تاریخ ثبت : 1397/2/25 09:44:36

تحولات عراق|خنثی شدن بزرگترین نقشه داعش علیه انتخابات/ حمله موشکی به مواضع داعش در سوریه با هماهنگی ایران و روسیه

وزارت اطلاعات عراق از خنثی شدن بزرگترین نقشه گروه تروریستی داعش برای عملیات علیه شهر بغداد و استان های دیگر عراق در جریان انتخابات پارلمانی اخیر این کشور خبر داد.

واحد بازها در وزارت اطلاعات عراق اعلام کرد: بزرگترین نقشه گروه تروریستی داعش برای عملیات علیه شهر بغداد و استان‌های دیگر عراق در جریان انتخابات پارلمانی خنثی شد.

واحد بازها در وزارت اطلاعات عراق افزود: ماموران این واحد به مدت سه ماه در نبرد سری علیه گروه تروریستی داعش بودند که سبب شد تا نقشه یاد شده خنثی شود.

این واحد تصریح کرد: منابع وزارت اطلاعات هسته‌های مامور داعش برای اجرای انفجارها را به دقت زیر نظر گرفتند و توانستند بارزترین عناصر آنها را بازداشت کرده و به مقاصد آنها برای اجرای حملات در روز انتخابات به منظور ایجاد هرج و مرج و جلوگیری از رای دادن شهروندان پی ببرند.

این واحد همچنین فاش کرد: عملیات موشکی مشترکی با هماهنگی روسیه، ایران و سوریه علیه تجمعات تروریست‌ها در مناطق هجین و البوکمال در داخل سوریه اجرا شد و علاوه بر آن، بازداشت گسترده عناصر هسته‌های تروریستی مامور اقدامات تروریستی در نینوا و بغداد و سایر استان‌ها صورت گرفت.

انتهای پیام/تسنیم

کلمات کلیدی خبر :عراقداعشحملهموشکی سوریه روسیه^