اخبار کوتاهآرشیو
کد خبر : 15371تاریخ ثبت : 1397/2/3 11:25:36

حمله به داعش در نزدیکی دمشق از زمین و هوا

جنگنده های ارتش سوریه و روسیه امروز ده ها حمله هوایی به مواضع داعش و گروه های مسلح در اردوگاه «الیرموک» و مناطق«حجر الاسود»و «التضامن»واقع در جنوب دمشق انجام دادند.

جنگنده های ارتش سوریه و روسیه امروز ده ها حمله هوایی به مواضع داعش و گروه های مسلح در اردوگاه «الیرموک» و مناطق«حجر الاسود»و «التضامن»واقع در جنوب دمشق انجام دادند و درگیری های شدیدی نیز میان ارتش سوریه و همپیمانانش  با ترویست ها رخ داده است.

برخی منابع رسانه ای نزدیک به ارتش سوریه به خبرگزاری آلمان گفتند که هواپیماهای نظامی ده ها بار نیمه شب گذشته و امروز صبح مواضع گروه های مسلح و داعش را در مناطق اردوگاه الیرموک، حجر الاسود و التضامن بمباران کردند.

این منابع افزودند که درگیری های شدیدی نیز میان ارتش سوریه و افراد مسلح در نزدیکی شهرداری الیرموک رخ داده است و ارتش سوریه و همپیمانانش به شدت از زمین و هوا مواضع  تروریست ها و افراد مسلح را در محورهای «القدم»، الحجر الاسود، میدان«فلسطین» در جنوب پایتخت را زیر آتش خود گرفته اند.

نیروهای ارتش سوریه و همپیمانانش از روز پنجشنبه هفته پیش عملیات نظامی را برای بازپس گیری مناطق التضامن، حجر الاسود و اردوگاه الیرموک که در اشغال گروه تررویستی داعش، جبهه النصره و شماری از گروه های مسلح هستند را آغاز کردند.

در تحولی دیگر، خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) گزارش داد که تروریست های حاضر در القلمون شرقی همچنان سلاح سنگین و نیمه سنگین خود را به ارتش عربی سوریه تحویل می دهند.
انتهای پیام/شریان نیوز

کلمات کلیدی خبر :حمله داعش دمشق^