اخبار کوتاهآرشیو
پربازدیدترین اخبار
کد خبر : 15296تاریخ ثبت : 1397/1/18 08:57:32

تجلیل یک جنبش انقلابی بحرین از مواضع امام خامنه‌ای درباره فلسطین

یک جنبش انقلابی بحرین با اشاره به پاسخ امام خامنه‌ای به نامه اخیر رئیس دفتر سیاسی حماس به ایشان، از مواضع حکیمانه و عزت‌مندانه معظم‌له درباره فلسطین به عنوان مسئله نخست جهان اسلام تمجید کرد.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه‌ای از مواضع اصولی امام خامنه‌ای و جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مسئله فلسطین، حمایت فراگیر از گروه‌های مقاومت فلسطین، گروه‌های مقاومت لبنان، حمایت از مواضع مقاومت سوریه و سایر گروه‌های مقاومت در عراق، یمن و کشورهای اسلامی در برابر محور شر و شیطان بزرگ و رژیم‌های مرتجع عربی مانند رژیم سعودی و رژیم آل خلیفه بحرین که به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، تمجید کرد.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در این بیانیه با اشاره به پاسخ امام خامنه‌ای به نامه اخیر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به معظم‌له افزود: هنیه در نامه‌ای خطاب به امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از حمایت‌های ملت ایران از مسئله فلسطین و رهنمودهای حکمیانه ایشان قدردانی کرد و امام خامنه‌ای نیز در جواب نامه او فرمودند: بازگشت به عزت و کرامت امت از طریق مقاومت در برابر استکبار و نقشه‌‎های خبیثانه آن محقق می‌شود و حرکت به سمت مذاکره با رژیم صهیونیستی، خطایی نابخشودنی است.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه در ادامه افزود: رهبر انقلاب ایران تنها راه نجات ملت مظلوم فلسطین را مقاومت و جهاد دانسته‌اند. ایشان همچنین حمایت از مجاهدان فلسطینی را وظیفه‌ای دینی و انسانی صرف نظر از حوادث وتحولات سیاسی دانسته‌اند.

این جنبش در ادامه با ذکر فرازهای دیگری از پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه اسماعیل هنیه افزود: جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه تاکید می‌کند که مسئله فلسطین، پاک‌ترین و مقدس‌‎ترین مسئله امت عربی و اسلامی باقی می‌ماند.

این بیانیه می‌افزاید: اظهارات مزدوران اسرائیل و واشنگتن، نقاب از چهره آن‌ها برمی‌دارد و فرصتی را برای برقراری وحدت در امت عربی و اسلامی و حمایت از محور مقاومت برای آزادسازی فلسطین و قدس شریف فراهم می‌کند.

جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین اعلام کرد: ما اظهاراتی را که بر خلاف خواسته‌های امت عربی و اسلامی برای آزادسازی سرزمین فلسطین از لوث رژیم غاصب صهیونیستی مطرح می‌شود محکوم می‌کنیم. ما همچنین جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت فلسطین در نوار غزه، کرانه باختری و سایر سرزمین‌های اشغالی را محکوم و بر حمایت خود از ملت فلسطین و سایر گروه‌های مقاومت فلسطین و همچنین گروه‌های مقاومت در یمن، بحرین بزرگ، عراق، سوریه و لبنان تاکید می‌کنیم.

این جنبش افزود: ما خواهان تقویت محور مقاومت در مبارزه علیه استکبار جهانی و شیطان بزرگ یعنی آمریکا و محور عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی به رهبری عربستان هستیم. ما معتقدیم کسانی که رژیم صهیونیستی را به‌رسمیت می‌‎شناسند یا به دنبال فروش فلسطین و کوتاه آمدن در قبال آن هستند، خائن به مسئله فلسطین به شمار می‌روند و باید به عنوان خیانتکار محاکمه شوند.
انتهای پیام/تسنیم

کلمات کلیدی خبر :جنبش بحرین امام خامنه‌ایفلسطین^