اخبار کوتاهآرشیو
پربازدیدترین اخبار
کد خبر : 15072تاریخ ثبت : 1396/12/22 10:48:05

جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی هشدار داد

سخنگوی گردان های قدس- شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی- درباره ترور فرماندهان و نیروهای این جنبش به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

'ابوحمزه' در صفحه تویتر نوشت: ششمین سالروز نبرد 'بشائرالانتصار' را گرامی می داریم و تاکید می کنیم که این رژیم باید قبل از اقدام به هر حماقت جدید علیه فرماندهان و رزمندگان مقاومت، بارها درباره پیامدهای آن بیاندیشد.
وی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی هزینه هر حماقت جدید را به خوبی می داند.
ابوحمزه ادامه داد: خون همه فلسطینی ها یکی است و رژیم صهیونیستی گمان می کند دستی قوی دارد درحالی که این دست مدت ها پیش پیچانده شده است و بازی با جان و زندگی فلسطینی ها، خطرناک شده است.
وی گفت: نبرد بشائر الانتصار، نقطه عطف مهمی بود و دستاورد ارزشمندی داشت و رژیم صهیونیستی را از ادامه ترور نیروهای مقاومت بازداشت.
گردان های قدس - شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین - در تاریخ 9 مارس 2012 و پس از ترور 'زهیرالقیسی' دبیرکل کمیته های مقاومت مردمی ، در عملیاتی چهار روزه با نام 'بشائرالانتصار' شهرک های صهیونیست نشین را موشک باران کرد.
در این مدت 91 موشک گراد، 39 موشک قدس، 24 موشک 107 و 31 خمپاره به شهرک های صهیونیست نشین شلیک و رژیم صهیونیستی مجبور شد با میانجیگری مصر شرط های جهاد اسلامی درباره تکرار نشدن ترور فرماندهان و نیروهای گروه های مقاومت اسلامی را بپذیرد.
انتهای پیام/ایرنا

کلمات کلیدی خبر :فلسطینرژیم صهیونیستی^