اخبار کوتاهآرشیو
پربازدیدترین اخبار
کد خبر : 14732تاریخ ثبت : 1396/12/5 10:50:09
نامه ۴ دفتر انجمن اسلامی دانشگاه‌های بزرگ تهران به رئیس قوه قضائیه:

دادگاه جنایتکاران داعشی را زودتر برگزار کنید/ ضدانقلاب هر روز گستاخ‌تر می‌شود

با توجه به مسئولیت و اهتمام قوه قضائیه در برقراری عدالت و با عنایت به مدارای حداکثری نظام اسلامی تا امروز، از حضرتعالی خواهشمندیم نسبت به تسریع روند برگزاری دادگاه آشوبگران دی ماه و جنایتکاران داعشی غائله‌ی پاسداران، بر اعمال اشد مجازات نسبت به آنان اهتمام ورزید.

 ۴ انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران به رئیس قوه‌ی قضائیه در خصوص غائله‌ی گلستان هفتم پاسداران و آشوب‌های دی ماه نامه‌‌ای مطالبه‌گرانه نوشتند.

در بخش مهمی از این نامه آمده است: به نظر می‌رسد نیروهای ضدانقلاب در حال سوءاستفاده از مدارای مسئولین نظام اسلامی بوده و هرروز گستاخ‌تر و خشن‌تر به دشمنی با انقلاب برمی‌خیزند. وحشی‌گری آشوبگران در اتفاقات گلستان هفتم خیابان پاسداران تهران نیز ادامه داشت تا جایی که داعش‌مسلکان به خود جرأت دادند با اتوبوس، دیوانه‌وار به فرزندان این مردم در نیروی انتظامی و بسیج حمله‌ور شوند و یزیدگونه با چاقو و سلاح ساچمه‌ای، به بدن‌های مطهر شهدای فاطمی ما حمله کنند ولی متأسفانه همچنان برخی مسئولین دولتی و سلبریتی‌های نزدیک به این جریانات سیاسی که باید متصدی خونخواهی مردم و همچنین نیروهای انتظامی باشند، سعی در تطهیر این جماعت داعشی دارند.

متن کامل این نامه را در ادامه می‌خوانید:

حضرت آیت الله آملی لاریجانی
ریاست محترم قوه قضائیه

سلام علیکم؛
در چند ماه اخیر، جامعه شاهد اتفاقات مشکوک زنجیره‌وار بود که ردپای دشمنان خارجی و داخلی انقلاب در آن قابل مشاهده است. آشوب‌های دی ماه در چندین شهر کشور، موجب شهادت نیروهای امنیتی و حافظان جان، مال و ناموس مردم شد، قلب ملت ایران را جریحه‌دار کرد و یک هفته‌ی بعد با خروش ملت انقلابی ایران، جریان ضدانقلاب و حامیان داخلی و خارجی آنان تودهنی بزرگی خوردند.

اما به نظر می‌رسد نیروهای ضدانقلاب در حال سوءاستفاده از مدارای مسئولین نظام اسلامی بوده و هرروز گستاخ‌تر و خشن‌تر به دشمنی با انقلاب برمی‌خیزند. وحشی‌گری آشوبگران در اتفاقات گلستان هفتم خیابان پاسداران تهران نیز ادامه داشت تا جایی که داعش‌مسلکان به خود جرأت دادند با اتوبوس، دیوانه‌وار به فرزندان این مردم در نیروی انتظامی و بسیج حمله‌ور شوند و یزیدگونه با چاقو و سلاح ساچمه‌ای، به بدن‌های مطهر شهدای فاطمی ما حمله کنند ولی متأسفانه همچنان برخی مسئولین دولتی و سلبریتی‌های نزدیک به این جریانات سیاسی که باید متصدی خونخواهی مردم و همچنین نیروهای انتظامی باشند، سعی در تطهیر این جماعت داعشی دارند.

لذا ما انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌های تهران، با توجه به مسئولیت و اهتمام قوه قضائیه در برقراری عدالت و با عنایت به مدارای حداکثری نظام اسلامی تا امروز، از حضرتعالی خواهشمندیم نسبت به تسریع روند برگزاری دادگاه آشوبگران دی ماه و جنایتکاران داعشی غائله‌ی پاسداران، بر اعمال اشد مجازات نسبت به آنان اهتمام ورزید.

با آرزوی توفیقات روزافزون

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

انتهای پیام/خبرگزاری دانشجویان

کلمات کلیدی خبر :دادگاه جنایتکارانداعشانجمن اسلامیقوه قضائیه^