اخبار کوتاهآرشیو
کد خبر : 14573تاریخ ثبت : 1396/11/23 10:07:55

انقلاب اسلامی، قضیه فلسطین را احیا کرد

«محمد البریم ابو مجاهد» مسئول کمیته مقاومت فلسطین تاکید کرد که پیروزی انقلاب اسلامی در ایران عامل اصلی احیای قضیه فلسطین و تبدیل آن به مسئله اصلی و محور امت اسلامی و عربی بود.

ابومجاهد روز (یکشنبه) و همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت وگو با پایگاه خبری لبنانی « العهد» تصریح کرد: انقلاب بزرگ اسلامی ، موازنه جدید قدرت را در سطح خاورمیانه ترسیم و مبارزه با رژیم اشغالگر صهیونیستی را به عنوان دشمن نخست ملت های عرب و مسلمان تثبیت کرد.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران طی دهه های گذشته حتی یک روز هم از کمک به مردم فلسطین حتی در سرزمین های اشغالی فلسطین برای کاهش رنج و مشکلات آنان و حمایت از رزمندگان و گروه های مقاومت در طول سال ها درگیری با دشمن صهیونیستی دست نکشید و همواره در کمک به آنها و در وهله اول کمک های نظامی به نیروهای مقاومت پیش قدم بود.
مسئول کمیته مقاومت فلسطین گفت که از خداوند متعال، ملت ایران، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه و دولت جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از مقاومت فلسطین به ویژه در نوار غزه و کرانه غربی قدردانی می کنیم.
ابومجاهد افزود: مقاومت فلسطین به خداوند متعال و رزمندگان و محور مقاومت که آنان را به سلاح و اطلاعات مجهز می کنند و در راس آنها جمهوری اسلامی ایران و حزب الله و مقاومت لبنان متکی است.

انتهای پیام/ایرنا

کلمات کلیدی خبر :انقلاب اسلامیفلسطین^